MMA: Mnichov představil naděje německého MMA

haupi222

Německo, byť má některé bojovníky, kteří mají ve světě dobrý zvuk, na svém území prezentuje turnaje, kde jsou povětšinou zastoupeni nováčci nebo jen málo zkušení borci, tedy raději říkejme optimisticky spíše naděje německého MMA. A ani hosté ve stejné úrovni poklidné vody německého MMA nerozčeřují.


Aggrelin_6Tak tomu bylo i na turnaji Aggrelin 6, který se konal v neděli 7. září 2014 v sále Theaterfabrik v Mnichově. V těžké váze Nikolaj Wagner (0), kterému byly zrušeny již tři zápasy od loňského února, se konečně dočkal a mohl v aréně nastoupit. Soupeřem mu byl Turek Umit Polat (1-0). Diváci ohodnotili dobrý výkon Wagnera, který dokázal vyhrát již v 1. kole TKO po gilotině.
Calvin Lyons (2-3) v polotěžké váze se utkal s Lukasem Georgem (0), který byť nováček, zaútočil hned velkým dvojitým takedownem na zemi, překvapený Lyons nestačil odpovědět a skončil po Rear Naked Choke. Ve smluvní váze do 75 kg se utkali Alexander Poppeck (0) s Per Ahrens (1-0). Poppeck byl sice první na zemi, ale nakonec úderem zvítězil KO v 1. kole. Sylwester Hasny (1-0) se v lehké váze utkal s prvním zahraničním borcem, s Rakušanem Hasanem Uguzou (0) a byl z toho jeden z nejlepších zápasů večera, Uguz prohrál ve 2. kole po Head and Arm Choke.
Chorvat Mathias Martic (0) se zde utkal se Lichtenštejncem Pascalem Kloserem (2-1), ale i když měl leccos za sebou, bylo z toho jasné vítězství Martice po Rear Naked Choke tappen v 1. kole. Z dalších zápasů vyjímáme prohru nejzkušenějšího borce celého turnaje Rakušana Mirza Ramice (4-0), který ve velteru nestačil na Ralfa Simsona, který zvítězil kopem na nohy v 1. kole.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *