MMA: Na co stačí poražení z UFC?

primary__________

Dostat se do UFC a tam prohrát je sice momentální pech, ale UFC je vizitka, která platí bez ohledu na výsledky. To totiž platilo na britském turnaji M4TC 19: Karma, který se konal v neděli 29. listopadu 2015 v metropolitním hrabství Tyne and Wear.

V hlavní události se zde ve veltrové váze představil Colin Fletcher (11-5,UFC 0-2/2013), který vlastně mimo cesty do Kanady a Austrálie na turnaje UFC bojuje zásadně jen ve Velké Británii, kde se ale setkává se zahraničními borci. Zde patřil mezi stabilní účastníky bojů anglické organizace BAMMA (5-2). Jeho soupeř, Francouz Vincent del Guerra (23-14) má za sebou daleko víc zápasů, když ho lze ale nazvat „MMA turistou“, protože cestuje po různých zemích a bojuje proti soupeřům z různých zemích. Favoritem byl ale Fletcher, který také využil své výškové převahy a již v 1. kole v čase 2:25 vyhrál po D’arce choke.

V druhém zápase turnaje se představil v těžké váze James Mulheron (7-1), který zde porazil Poláka Tomasze Czerwińského (8-11), který mimo tří zápasů v Rumunsku bojuje jen v arénách ve Spojeném království. I zde vyhrál domácí favorit, ale dokonce o šest vteřin dříve, tedy v čase 2:19 s KO po úderech.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *