MMA: Na Rusy skoro nikdo neměl

battle_of_the_stars_3

Uplynulý víkend se v Rusku konaly dva větší turnaje MMA, jeden z nich byl v soboru 6. prosince 2014 Battle of the Stars 3 v Kaspijsku v Dagestánu. Na turnaj bylo pozváno několik Brazilců, Kazachstánců a několik dalších cizinců, takže to byl ve zkratce zápas Rusko vs. Svět.

Hlavní událostí měl být boj v pérové váze mezi Rasulem Mirzaev 9-0-0 a Brazilcem Eudesem Tavaresem (10-4). Mirzaev zatím prochází bez porážky, a to měl před sebou velice dobré borce, třeba Jamese Savilleho, který měl tehdy skóre 12-6 a on 6-0, případně hned následně porazil Japonce Massanoriho Kenraharu, který měl tehdy skóre 17-9-3. Pro Tavarese to byl první sportovní výlet do zahraničí a první zahraniční soupeř, pro Brazilii to byla ale rána, protože to byla porážka na body.
Náladu si země kávy spravila, když ve střední váze Maiquel Falcao (32-7, UFC 1-0/2010,Bellator 3-1) porazil Rusa Artura Guseinova (13-4) Read Naked Choke v 1. kole za 1:49.
Ve střední váze Rahman Dzhanaev (1-0) bojoval proti zkušenému Němci Andreasi Birgelsovi (9-6), který po prvé porážce od Rusa Beslana Isaeva vloni v dubnu, teď po druhé narazil na Rusa, a byla z toho jeho druhá porážka, kdy byl skolen pěkným úderem v 1. kole za 2:55. Ve střední váze to měl Magomed Magomedov (0) těžké, stál proti zkušenému Brazilci Charlesu Andradeovi (28-22), který byl do to doby patnícté v Rusku, ale pouze 2x vyhrál, a navíc to byl jeho letos desátý zápas ((2-7), takže byl určitě pěkné rozjetý, ale debutantu Magomedovi stačilo 34 vteřin a boj končil KO/TKO po Low Kick.
Z dalších zápasů již jen telegraficky, v lehké váze Rasul Khairulaev (2-1) porazil Azerbajdžánce Khikmeta Abdulaeva (0-2) po KO ve 2. kole, v další lehké váze Magomed Alhasov (10-1) porazil Bělorusa Sergeje Semizhona (4-1) s Read Naked Choke v 1. kole, ve veltru Ramazan Sulebanov (2-1) zvítězil nad Ukrajincem Dmitrijem Nemkovem (4-1) KO po úderu v 1. kole za 3:55, v lehké váze Samir Abdulaev (0) obdobně zvítězil nad Azerbajdžáncem Khuseinem Alievem (0) za 89 vetřin a v muší váze Zafir Bolatov (0) také Azerbajdžánce Elnara Ibragimova (2-1) na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *