MMA: Na severu bylo pěkně horko

JoniSalovaara

Dnes se podíváme na sever Evropy, do Finska, kde se 23. srpna konal turnaj Cage Challenger Tampere 3, a to v Pyynikin Palloiluhalli v Tampere. Hlavní událostí byl v pérové váze souboj domácího Joniho Salovaara (13-7) a Francouze Nicolase Joannese (11-8).

Domácímu borci se dávala větší naděje na vítězství, což se nakonec splnilo, a to ve 2. kole po KO/TKO Head Kick v čase 1:42. Další Fin Mikael Silander (11-3), který v roce 2012 porazil našeho Michala Hamršmída, tady porazil v muší váze i Bulhara Dimitara Kostova (2-1) po Guillotine Choke opět ve 2. kole za 4:11. Domácím se dařilo, takže v polotěžké váze dosud více „prohrávač“ Saku Heikola (1-5) zvítězil nad Belgičanem Laminem Talbim (1-3), ale jen na body.

Cage_–_Challenger_Tampere_1

Naopak, Francouzi Abdourahmanemu Seyovi (4-2) se ve velteru podařilo zlomit sílu domácí arény, a Fina Kaieho Karara (2-3) rozdrtil KO/TKO po Ground and Pound ve 3. kole v čase 0:52. Finský souboj v lehké váze vyhrál Ville Heikkonen (2-1) nad Juhani Ahou (2-2) Kneebarem v 1. kole za 2:53.
Posledním profizápasem byl vítězný boj Fina Janneho Rantanenena (4-10-2) nad Angličanem Danem Gibbonem (2-6) zakončený Armbar za pouhých 36 vteřin 1. kola. Turnaj pak doplnily tři zápasy amatérů.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *