MMA: Naděje trvala 18 vteřin

usa-today-7674956.0

Výjimečně ostře sledovaným ruským turnajem pro nás byl ve středu 17. prosince 2014 turnaj M-1 Challenge 54: ACB 12, který se konal v Ledovém paláci v Petrohradu. Po delší době jsme měli v Rusku své želízko v ohni, Ivana Skalníka, člena Penta Gym Praha.

Skalníkův zápas byl v turnaji nasazen hned jako první, což v záplavě ostatních účastníků dávalo tušit, jak si ho bohužel pořadatelé cení. Ale tedy již k zápasu. V bantamu měl Ondřej Skalník (6-3), který po druhé za sebou bojoval v zahraničí, když v Německu porazil letos v červnu Němce Alexandrose Michailidise (5-0) a uštědřil mu první porážku v jeho kariéře, v zápase, který byl vypsán na 3 x 5 minut, za soupeře Rusa Rasula Albaskhanova (1-1). Ten zápasí za Fight Club Berkut v Hrozném, což je jeden z předních oddílů MMA v Rusku. Ovšem na turnaji ze všech dalších borců na startovní listině byl na tom Rasul skoro nejhůře, jen dva zápasy a z toho jen jedna výhra nad Kyrgyzem Tynybekem Iminzhanovem (2-1), který si ale dokázal například poradit vloni v únoru s Rusem Olegem Khromovem (7-1). V součtu s tím, jaký je názor Rusů na naše MMA, byl zápas nasazen tak, jak byl nasazen, na úvod na rozehřátí diváků.
Zápas začal a skončil tak rychle, že si asi mnozí diváci nestačili ani sednout, Rasulovi stačilo 18 vteřin, aby Ondrovi nasadil Rear Naked Choke a bylo z toho TKO, tedy pro nás nešťastný konec zápasu. Takže co říci? Naše naděje trvala pouhých 18 vteřin.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *