MMA: Německé představení nadějí v MMA

Heroic

Německo se čile rozeběhlo do nové sezóny MMA, turnaj Happy New Heroic Battle 2014 se konal v Ruhrstadtské Aréně v Hernu. Ale tentokrát se nebojovalo v oktagónu, ale jen v ringu. Druhou stinnou stránkou turnaje bylo vyškrtnutí zápasu dvou nejzkušenějších bojovníků v lehké váze Ruben Crawford (13-3) a Mohameda Grabinského (7-1).

Kladem turnaje byla ale pestrá nabídka zastoupených států a exotických jmen, byť šlo v mnohých případech o Němce. První v řadě byl boj debutantů v MMA Němce Mansoura Samsadurova a Turka Buraye Bozaryilmaza (kickboxer), když domácí borec vyhrál v 1. kole za 1:45 po položení soupeře zadním nahým sytičem. V pérové váze si Ukrajinec Ruslan Mamedov (0-1) přijel pro své první vítězství, když porazil Hamburčana Nasrata Haqparastu (1-1) za pouhých 45 vteřin, když ho položil boční tlumivkou. V debutantské střední váze nizozemský Bas Vorstenbosch porazil také v 1. kole Diba Akila položením gilotinou za 2:18.
První výhru v předkole také zaznamenal Němec Said Kaladeh (0-1), když vyhrál nad místním Nilsem Bahrem (1-0) položením bočním sytičem opět v 1. kole za 1:55.
Další předkola svedla proti sobě již amatéry, Fabian Richter položil armbarem Arthura Brauna za 80 vteřin v 1. kole a Turek Serdar Ülger na body porazil Tima Pranga.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *