MMA: Německý turnaj s rozpaky

index

Další pokračování německé série turnajů, Defenders FC 4, se odehrál v pátek 24. ledna v Kulturním domě Arena ve Stuttgartu.
Program turnaje doznal podle původních plánů velkých změn, nezůstal doslova kámen na kameni. V konečném výsledku nešlo i nijak významný turnaj, bojovalo se dokonce jen v ringu, ale představila se tu snad některá z vycházejících německých hvězd MMA.

Hlavními „obránci“ Fighting Championship se tak stali v hlavním zápase Nicolas Penzer (9-1), který porazil ve střední váze Nilse Wernersbacha (3-3)  KO/TKO položením a škrcením již v 1. kole. V zápase těžké váhy proti sobě bojovali Thorsten Thiel (2-0) a Calvin Lyons (2-1). Opět v 1. kole zvítězil Thiel, když položil soupeře a ukončil zápas TKO. V posledním boji hlavního programu ve velteru Gocha Nefaridze (1-0) porazil nováčka v profi táboře Wolfganga Finkerse položením a škrcením, a také ještě v 1. kole.
V předkolech se představila šestice amatérů, v těžké váze zvítězil Daniel Huchler nad Zayndim Erznukaevem (1-0) jeho diskvalifikací pro použití nelegálního bodnutí. V lehké váze Michael Ovsjannikov porazil Michaela Bienerta položením a škrcením ze zadu. Konečně v bantamu Denis Schuh zvítězil nad Maurice Lasslem na body.

Sdílej s přáteli!

  Další doporučené články

  2 Odpovědí

  1. Džony Hit napsal:

   Džízas…to psal kdo? Co je to točení krku? Nelegální bodnutí:-D ?

  2. Admin napsal:

   Občas se to nepovede … :)

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *