MMA: Okénko do brazilského MMA

mmash6

Turnaj MMA Super Heroes 6, který se konal v sobotu 25. října 2014 v Ginásio Mané Garrincha v brazilském Sao Paulo neměl žádné významné zahraniční hosty, ale byl zajímavý již proto, že se tu objevilo několik brazilských nadějí v ženském MMA.


Většinou popisujeme turnaje od konce, od hlavní události, jenže tentokrát uděláme výjimku, protože je k tomu důvod.
Nejprve se divákům přestavili amatéři, kde v lehké váze vyhrál Lucas Sampaio nad Claudemirem Roberem KO/TKO v 1. kole. Pak již nastoupil v bantamu Caio Forastieri (2-2), který také Givanilda Rochu (1-1) vyřídil v 1. kole s Ankle Lock, a Ary Santos (7-4), který v lehké váze vybodoval Carlose Pratesa (5-3).
A pak to přišlo, v turnajovém semifinále nastoupily v atomové váze (do 47,6 kg) Janaisa Morandinová (7-0)  a Arielle Souzová.(2-3).  Dámy bojovaly na tři kola a diváci se zde dočkaly závěrečného gongu, po kterém rozhodčí zvedl ruku Morandinové.  Do druhého semifinále nastoupily Bianca Reisová  (2-2) a Amanda Torresová (4-2), a opět to bylo na bodu, zde pro Reisovou.

janaisa2
Pak přišlo na řadu velké finále „malých“ žen, které Arielle Souzová rozhodla velmi rychle, když Biance Reisové nasadila Rear Naked Choke za pouhých 25 vteřin 1. kole.
Její závěr si pak vzal v závěrečném utkání jako vzor Eduardo Diez (3-0), když porazil Felipe Cuscianna (5-0)  KO/TKO  v 1. kole, a to šlo o titulový boj v muší váze a Diez ho poprvé obhajoval.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *