MMA: Opět ženy v ringu

jessymanduke_display_image

MMA je v naprosté většině záležitost mužů, takže turnaj, kde se utká více žen, je výjimečný. Stalo se tak v pátek 29. listopadu na turnaji Tuff-N-Uff, který se konal v Orleans Hotel & Casino v Las Vegas v Nevadě. Sympatická Moldavanka Marina Shafirová (3-0), nazývaná jako Supernova z Moldávie, zde bojovala v hlavní události večera, v pérové váze, s Američankou Tabithou Pattersonnovou (1-0) velmi úspěšně.

Soupeřku položila již v 1. kole za pouhých 59 vteřin boje. Další ženský zápas svedl proti sobě též v pérové váze Jessiku Zomcikovou (3-0) a Shannon Reedovou (2-1). I tento zápas skončil před závěrečným gongem, ve 2. kole v čase 1:11 zápas ukončil lékař a Zomciková vyhrála.

Tuff-n-uff_coo_1
Další zápasy již obstarali muži, v atomové váze (47 kg) mezi Kyrem Batarem (3-1) a debutantem Cheyannem Vlismasem, který se držel proti zkušenějšímu soupeři statečně, ale prohrál na body. Debutant Jim Elmer v polotěžké váze porazil Mike Floria (1-0) KO/TKO ve 2. kole v čase 1:09. Ralph Pacheco (2-1) v pérové váze porazil na body debutanta Victora Mabina. Dalších pětici zápasů vybojovali většinou začínající borci.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *