MMA: Pasternak si neporazitelnost udržel

plmma_35

Další kolo PLMMA 35 (Polské profesionální ligy MMA) proběhlo v sobotu 7. června v Hale Widowiskowo-Sportowé v Pińczówě. Hlavní událostí byl souboj v polotěžké váze mezi Michałem Pasternakem (9-0) a Arméncem Hracho Darpinyanem (11-5), ovšem to byl jeho až třetí soupeř, postupně byli v plánu Maciej Browarski a Angličan Dan Edwards.

Pasternak ukázal svou sílu a i tak zkušeného borce, jakým byl Darpinyan, porazil na body. Další zápasy již svedli proti sobě méně či vůbec zkušené borce a dokonce zde proběhlo několik zápasů amatérů, takže to nebyl zřejmě turnaj hodný jména profi ligy Polska.

6600
Vybíráme proto jen ty zajímavější zápasy, kde smluvní váze do 80 kg vyhrál Tomasz Dybowski (1-0) nad Damianem Fidalou (0) na body, ale v pérové váze Dawid Matyszczak (1-1) podrtil Sylwestra Madeje (2-3) armbarem za pouhých 37 vteřin 1. kola. V další pérové váze Łukasz Kulig (0-3) vyhrál nad Damianem Pronobisem (1-3) na body a v bantamu Kamil Mosgalik (1-1) porazil Mateusze Karpińského (1-1) gilotinou Choke ve 2. kole za 1:20.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *