MMA: Petrohrad dobyl Sajewski

coliseum_new_history_3_updated

Poláci bojovali tento víkend nejen na UFC v Berlíně, ale také na turnaji Coliseum: New History 3, který se konal v pátek 29. května v Jubilejním sportovním paláci v Petrohradu. Zatím neporažený Łukasz Sajewski (12-0) dostal v lehké váze ke konfrontaci Rusa Igor Egorova (7-3) a porazil je zcela lehce, již v 1. kole za 4:28 po armbaru.

Dále zde bojoval v semifinále ve velterové váze Rus Edvard Vartanyan (6-1) proti Bělorusovi Sergeji Falejovi (16-5) a přes menší zkušenosti s ním vyhrál jasně na body. Druhé semifinále obstarali Ruslan Zhemukhov (3-1) a Egor Golubtsov (2-0). Zhemukhov dokázal vyhrát úderem v 3. kole v čase 4:38.
Překvapením večera bylo vítězství Rusa Michaila Korobkova (1-0) nad zkušeným Polákem Bartłomiejem Kurczewským ve smluvní váze do 68 kg, a to na body.

sajewski-600x311
Další dva zápasy byly ve střední váze, Rus Vasilij Zubkov (3-0) se poradil s dalším hostem z Běloruska, Michajlem Busurmatorovem (4-3), a to již v 1. kole armbarem za pouhých 1:55. Bělorus Vadim Kutsy (0) si poradil s dalším nováčkem v MMA, ale s věhlasným jménem, Lvem Jašinem v 1. kole s Rear Naked Choke v čase 3:24.
Poslední boj obstarali v pérové váze nováčci v MMA, Rusové Fedor Durymanov a Denis Sedov, který prohrál KO/TKO po úderu v 1. kole za 1:40.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *