MMA: Petrohradské předvánoční boje

tech_krep_battle_of_heroes_better_adj

Slušnou mezinárodní účast měl ruský turnaj Tech-Krep FC: Battle of Heroes, který se konal v pátek 12. prosince 2014 ve Sportovní aréně Sibur v Petrohradu. Hlavní událostí byl zápas v těžké váze mezi Rusem Alexandrem Volkovem (22-4,Bellator 6-1) a Američanem Royem Boughtonem (10-4,Bell.0-1).

Volkov má s Američany slušnou bilanci 5-1, byl favoritem i tentokrát na ruské půdě. Zápas byl velmi krátký, Volkovovi stačilo 40 vteřin, nasadil úder a bylo z toho KO/TKO. Také další zápas byl v těžké váze favoritem Denis Goltsov (12-4), který měl za sebou dva vítězné boje s Američany, jedním z nich byl i zde bojující Boughton a druhý Brett Rogers (16-8, Bell.1-1). Ten na Bellatoru 75 v roce 2012 prohrál s také výše jmenovaným Volkovem. Soupeřem mu byl černý Francouz Zouman Cisse (10-0), který doposud bojoval jen ve francouzských arénách. Ten měl také podle tipujících mít jen malou šanci, a také se tak stalo. Gotsov vyhrál armbarem v 1. kole v čase 4:04.

Také v pérové Mikhail Malyutin (27-13,Bell.0-1) měl za soupeře Francouze, ale mnohem méně zkušeného Salambeka Damaeva (4-2). Ten také poprvé opustil francouzský dvoreček a vydržel až do konce, kde bodové hodnocení bylo pro něho zklamáním, prohrál.
Ze tří Ukrajinců dva dokázali ve střední váze své ruské soupeře porazit, a to Vasilije Zubkova (4-0) Maxim Shvets (8-1) a Olega Olenicheva (2-0) Yaroslav Amosov (8-0).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *