MMA: Po sedmi zápasech Łazarz konečně doma

runda_4

V Polsku bylo o tomto víkendu opravdu rušno, konalo se tu hned několik turnajů MMA, my se nyní podíváme na jeden z nich,. který se pod jménem  Runda 4: Dowda vs. Nagórski konal v sobotu 25. října 2014 se sportovní hale Widowiskowa v Białogardu.

Podle názvu byl hlavní událostí  souboj ve smluvní váze do 96 kg mezi Błażejem Nagórským (2-5) a Danielem Dowdou (5-4), ovšem vrcholem byl nakonec boj v polotěžké váze mezi Marcinem Łazarzem  (6-1), který ale zápasil dosud pouze v Británii a poslední zápas v USA na turnaji GWC 1, kdy porazil Rocca Rodrigueze (51-19), který má zkušenosti z UFC (5-2) i z Bellatoru (0-1), a  Krzysztofem Pietraszkem (4-1), který zaskočil za Ireneussze Cholewu (9-7.2). Ten v roce 2012 porazil našeho Martina Šolce na turnaji GCF 18: Destiny a který snad mohl být  Łazarzovi důstojnějším protivníkem, takto z toho bylo KO/TKO po úderu již v 1. kole.

0-33474
Ale i z názvu turnaje souboj Daniela Dowdy a Błażeje Nagórského (2-5) ve smluvní váze do 96 kg skončil v 1. kole KO/TKO také po úderu, kdy na zemi skončil Nagórski. Také další zápas ve střední váze netrval dlouho, Rafał Lewoń (8-3) dostal na zemi Bogusława Bagińského (2-3) po Rear Naked Choke v 1. kole.
Další trojici zápasů musely rozhodovat body. V lehké váze to bylo pro Romana Szymańského (3-2), který tak porazil Aleksandra Georgase (5-3), pro kterého to byla již čtvrtá prohra v řadě, ve střední váze pro Marka Woroncowa (2-0) , který zdolal Patryka Starzyńského (1-0), a do třetice  na body i poslední profi zápas vyhrál v pérové váze Jakub Maszczak 0) nad Marcinem Bartosińským (1-0).
Dva zápasy byly pak ještě mezi amatéry.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *