MMA: Poděbrady budou dalším městem na mapě MMA

GCF

Historicky první turnaj MMA pořádá klub MMA-PDY o.s. pod hlavičkou organizace GCF a ve spolupráci s městem Poděbrady v sobotu 22.června 2013 pod názvem GCF 24: Cage Fight ve sportovní hale Blos.

Divákům se má představit především elita místních borců, ve startovní listině jsou však i bojovníci nejen z Čech, ale i Slovenska. Turnaj začíná v 18 hodin a hlavní zápasy jsou vypsány na 3 kola po 5 minutách, v dalších doprovodných zápasech pro talentované borce (9 zápasů) na 3 kola po 3 minutách.

Těžko dnes předvídat, který zápas bude vrcholem. Měl by to být „papírově“ asi zápas v lehké váze, kde se představí místní Vít Vávra proti zkušenému Slovákovi Miroslavu Štrbákovi (GB Nitra). Z dalších bojů můžeme uvést také v lehké váze střetnutí místního Ondřeje Petráčka vs. Petr Vacek z MMA Milovice a ve střední váze Miloše Petráška vs. bratislavský Viktor Vincze. Ostřílenějšího soupeře, novoborského Jiřího Černého dostal poděbradský Jan Růžek v těžké váze.

Do programu zasáhne z místních ještě Pavel Braňka proti Janu Rumpelovi z Hradce Králové v lehké váze, ve weltru Petr Škabrada vs. Pavel Husák z Mladé Boleslavi a v bantamu Jan Kovalczuk vs. Pavel Brož také Mladá Boleslav.

Snad se gala večer poděbradských naději vydaří a můžeme se těšit, že  to není poslední velký turnaj v Poděbradech.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *