MMA: Pokorný, Kuzník, Beránek, Macek na GCF Challenge : MMA Cage Fight 3 v Brně!

GCF Brno

Týden po nabité pražské akci se GCF představí, v pátek třináctého, v Boby centru v Brně a to pod novým názvem GCF Challenge, jenž ponesou turnaje, kde se budou konat předzápasy na 3×3 minuty! A i zde nás, jako v Praze, čekají zajímavé zápasy. V hlavním zápase večera se představí domácí Petr Beránek, na jehož soupeři se pracuje.

Ovšem čtyři zápasy jsou již známé.
Ve featherweight kategorii nastoupí česká jednička této váhy, trénující v bratislavském Fight Explosion Teamu, Matheus Kuzník. Soupeřem mu bude z Penta gymu Praha Michal Hořejší, který nyní pobýval 6 měsíců v Americe a absolvoval zde i tréninkový kempy. Vítěz tohoto duelu má jistotu, že se v dalším zápase pod hlavičkou GCF představí v Title Fightu!
Do váhové kategorie -66kg sestupuje jedna z našich nejlepších lehkých vah Jaroslav Pokorný! „Jubox“ svůj poslední zápas bojoval o titul v lehké váze proti Davidovi Kozmovi a po porážce uznal, že je na tuto váhovou kategorii „malej“. I Pokorný v případě vítězství může počítat s druhou titulovou šancí, tentokráte ve featherweight divizi. V cestě mu však bude stát nebezpečný slovenský fighter Tomáš Deak.

GCF Brno

I v dalším zápase se posunou jedni z českých elitních bojovníků o váhu níž, tentokráte z bantamu do flyweight divize a jsou jimi Filip Macek a Tomáš Kozma. Ve vzájemném souboji, kde zápasově zkušenější Macek bude favoritem uvidíme jak se oba poperou s váhou. Tomáš o tento zápas stál a věří si, že by mohl Filipa porazit.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *