MMA: Polská hvězda ozářila Doncaster

MMA 28-09c Krzysztof Golec

Přijměte pozvánku do Velké Británie na turnaj CSFC 9 (Combat Sport FC), který se konal v Doncasterském domě v Doncasteru v sobotu 27. září 2014. Tradičně mělo v turnaji vícečetné zastoupení Polsko, tak jak to dopadlo?

Hlavní událostí byl boj o titul ve střední váze, kdy ho obhajoval Polák Krzysztof Golec (4-0), který tedy své zápasy vybojoval všechny v Albionu, proti Danu Edwardsovi (12-12). Zápas byl vyhlášen na 3×5 a diváci ho mohli vidět do konce, protože obhajoba dopadla dobře, Golec mohl slavit. Ostatně Golec byl jasný favorit.

CSFC_9
V dalším boji ve střední váze měl premiéru v kleci další Polák Marcin Prostko, který byl také jasným favoritem a dokázal se s tím vyrovnat. Porazil totiž jednoho z tradičních anglických „prohrávačů“ Brada Conwaye (0-8) v 1. kole v čase 4:21 Arm Trianglem. Angličan Niko Gjoka (10-9) se potkal v bantamu s dalším zoufalcem Johnem Spencerem (0-5) a boj ukončil přesnou ranou již v 1. kole v čase 2:38.
Další boje byly již jen amatérské, takže jen zmínka o boji ve velteru, kde se neúspěšně představil Polák Pawel Kucharski, když prohrál s Alexem Thompsonem po Triangle Choke v 1. kole za 1:52.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *