MMA: Polský pátek s MMA

fighters_arena_10_new

Polskému turnaji Fighters Arena 10, který se konal v sobotu 22.listopadu 2014 v hale Energia v Bełchatówu předcházelo vícero změn ve startovní listině. Především nenastoupil v hlavním zápase proti Pawłu Kiełekovi Američan Alex Black (8-3), hvězda organizace Legacy FC, protože ve smlouvě byly nějaké spory.

 

Neobjevil se tu ani Arbi Shamaev (7-2) či Ukrajinec Vitaly Baryshnikov, přijeli však jiní zahraniční bojovníci a nevedli si špatně. Hlavní událostí se tak stal boj v lehké váze mezi Pawłem Kiełekem (5-0) a Rusem Artemem Lobovem (10-10). Kiełek, i když má za sebou čtvrtinu zápasů proti Lobovi, ale že ještě neprohrál, byl považován za jasného favorita. Jenže asi Rus se nechtěl porazit lacino, a tak došlo k tomu, že zápas neměl vítěze, zkrátka plichta.

Brit Alan Philpott (12-6) porazil ve smluvní váze do 62 kg dalšího domácího favorita Damiana Szmigielského (5-0) na body. Proti domácí Katarzyně Lubońské (1-0) nastoupila v muší váze jako náhradnice Litevka Inga Kaledaiteová (0-2) a skončila po armbaru v 1. kole za 4:20. Z dalších bojů zmíníme ještě ve veltru zápas zkušenějších borců Krzysztofa Adaszaka (5-3) a Przemysława Kośnika (4-2), který skončil také Armbarem v 1. kole za 2:35, vítězem byl Adaszak, a ve smluvní záze do 73 kg Litevce Viktora Tomaseviće (7-9-1), který za 88 vteřin také armbarem porazil Severního Ira Connora Whiteho (0).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *