MMA: Polští profíci opět bojovali

plmma_44_updated

Na turnaji polské profesionální ligy PLMMA 44: Bieżuń se v tamní sportovní hale v pátek 21. listopadu 2014 utkali ve smluvní váze do 68 kg Kamil Łebkowski (10-4), šampión PLMMA v pérové váze od loňského listopadu, s jednou obhajobou, a Bělorus Semen Tyrlya (9-8),  který má bohaté zkušenosti, protože se utkal ve své kariéře s mnohými borci z různých zemí Evropy.

Łebkowski byl jednoznačným favoritem, což nakonec uznal i soupeř, který prohrál KO/TKO po odstoupení z boje po 1. ze tří kol.
V polotěžké váze se utkali Marcin Wójcik (4-4) a Michał Oleksiejczuk (2-1).  Mezi nimi byl favorizován Wójcik, což také dokázal a zvítězil KO/TKO po úderech ve 2. kole v čase 2:12. Wojcika teď čeká v boji o titul na turnaji PLMMA: Wielki Finał – Częstochowa 27. prosince 2014 Němec Martin Zawada (26-13-1), od dubna šampión PLMMA.
Čtvrtý a poslední profesionální zápas na turnaji svedli v polotěžké váze Przemysław Szyszka (0) a Andrey Krupniakov (0), který prohrál po Armbaru za pouhých 29 vteřin 1. kola, že by se objevila nová hvězda polského MMA se jménem Szyszka. Jméno se snadno pamatuje, takže ho budeme sledovat, jak si povede dál.
Turnaj pak doplnila pětice amatérských zápasů.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *