MMA: Pozvánky na víkend

MMA 04-11 Vrňata

V pátek se nám opět na program dostává turnaj UFC, tentokrát pod názvem UFC Fight Night 55: Rockhold vs. Bisping, ale bude to v Austrálii v Sydney. Hlavní událostí nebude žádný titulový zápas, ale stejně i tak boj ve střední váze na 5 x 5 minut mezi Američanem Lukem Rockholdem (12-2), který byl rok (2010-11) šampiónem ve Strikeforce, a Britem Michaelem Bispingem (25-6).

Ten je v UFC již od roku 2006, ale jeho výsledky jsou střídavé, i když v posledním zápase s Číňanem Cungem Leem byl jeho závěrečný úder v 5. kole ohodnocen jako výkon večera.
Na UFC 55 nechceme vypisovat celou soupisku, ale snad jen zmíníme v lehké váze dalšího Brita Rosse Pearsona (16-7) v boji s Američanem Al laquintou (9-3-1) a konečně za domácí Roberta Whittakera (12-4), který se ve střední váze změří s Američanem Clintem Hesterem (11-3).
Hlavní událostí na polském turnaji 3F: Extreme Fight Cage 2, který se také koná v pátek v Suwalce nedaleko Gdaňska, bude boj zcela vyrovnaná dvojice v lehké váze Mateusz Zawadzki (9-2-1) vs.  Kerim Abzailov (9-3). Největšími hvězdami na dalším turnaji v Polsku, na PLMMA 43: Extra, který se koná v Włocławku, severně od Lodže, bude  Łukasz Grochowski (7-6) a Dawid Pasternak (5-0), kteří budou bojovat o titul v bantamu,
Když pátek, tak nesmíme zapomenout, že i u nás se bude dlouhém čase konat turnaj, i když tady jen rámcový.  MMA na HG – Herodes Gate 13 v hale Sparty v Praze bude reprezentovat dvojice Luboš Vrňata (5-2) a Chorvat Ivan Brkljaca (3-2-1). Je zajímavé, že Luboš neopustil v rámci bojů v MMA dosud naše hranice, a přitom ani jednou z žádným našincem nebojoval, vždy měl za soupeře někoho ze zahraničí, jak je tomu i tentokrát.
V sobotu na turnaji Oplot Challenge 105: Moscow Challenge 3 bude hlavní událostí v těžké váze boj Ukrajince Dimitrije Sosnovského (7-0), který ale bojuje za Moskvu, a Rakušana Ivo Cuka (6-7), ovšem budou zde i další věhlasní borci, jako třeba Shamil Nurmagomedov (15-3) či Dibir Zagirov (13-4).
Druhý víkendový turnaj UFC, konkrétně UFC Fight Night 56: Shogun vs. St. Preux, se odehraje v Brazílii a bude to boj v polotěžké váze mezi domácím Mauríciem Ruem (22-9), zvaným Shogun, a Američanem Ovinecem St. Preuxem. (16-6).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *