MMA: Předčasná Matějova výslužka

lukasz-kopera-dyrschka

Velikonoce v zahraničí prožil Martin Chuděj, který se zde zúčastnil turnaje Imperium Fighting Championship 4, který se konal v Eventpalastu v Lipsku v sobotu 26. března 2016.

Turnaj ale patřil svým významem k tzv. regionálním, i když zde bylo poměrně značné zahraniční zastoupení a zápasy byly vypsány pouze na dvě kola. Největší „hvězdou“ zde byla trojice Němců, Timo Feucht (3-0) v polotěžké váze porazil Francouze Nicolase Djurdjevice (1-0) na body. Niklas Stolze (5-1) obdobně na body porazil ve velteru Slováka Rastislav Hanulaje (6-4) a konečně Alexandros Michailidis (5-2) v pérové váze poslal z klece dalšího Francouze Alexe Ronchettiho (0) již v 1. kole po Read naked choke

Z výčtu je jasné, že si Němci pozvali soupeře, kteří papírově neměli domácí porážet. Obdobně tomu bylo i v případě Martina Chuděje (2-4), který je až na 24. místě našeho žebříčku, když se měl postavit proti Němcovi Christianovi Lo Reovi (5-1). Martin byl také považován za outsidera, ale co? Matěj ještě v 1. kole nasadil úder a Němec šel k zemi – KO a vítězství pro nás! Gratulujeme.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *