MMA: Přehlídka zkušených i debutantů

Cage_Warrior_Combat_9_Poster

Bohatý program v prvním listopadovém víkendu můžeme doplnit o výsledky turnaje Cage Warrior Combat 9: Hayes vs. Monson, který se konal v sobotu 2. 11. 2013 v The Point Casinu v Kingstonu ve státě Washington v USA. Hlavní událostí byl boj Mikeho Hayese (18-8-1), známého bojovníka i z Bellatoru, ale také ze dvou neúspěšných pokusů v Boji o Moskvu, navíc nastupoval po čtyřech porážkách v řadě.

Monson však patří mezi nejzkušenější americké borce MMA se skórem 19-16-1 a spoustou úspěchů, dvakrát se dokonce pokoušel o titul šampióna v těžké váze v UFC. Sobotní boj byl velmi vyrovnaný a skončil nakonec až ve 3. kole KO po děrovačce pro Hayese.
Další zápas opět přivedl do arény těžkou váhu, Matt Kovacs (8-11), který si tentokrát vylepšil své skóre, když porazil Maurice Smitha (13-13) jednomyslně na body. Ivan Salaverry (13-9) se ve střední váze několikrát představil i v UFC se střídavými úspěchy, tady jen na body porazil Jeromeho Jonese (10-5). Úspěšný bojovník v těžké váze Ian Williams (7-1) si i tentokrát poradil na body s DaMarques Johnsonem (15-12), který teď marně dohání formu a prohrál již 4. zápas v řadě.

CWC9Card
Muší váha Drew Brokenshire (10-3) se postavil proti zkušenějšímu Sterlingu Fordovi (15-6), ovšem poradil si s ním také jen na body.
Gabriel Solorio (8-6) porazil v muší váze Jonnyho Gilbertsona (2-0) přes jeho nezkušenost opět jen na body. Ale neskončily všechny zápasy výrokem rozhodčích, ženy ukázaly, jak na to, tedy v atomové váze (do 47 kg) Amy Davisová (3-4-1) položila armbarem ve 3. kole Theu Wolfeovou (1-0).
Jako předkola zde proběhla ještě sedmička zápasů, ale šlo o začínající nebo méně úspěšné bojovníky.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *