MMA: Profesionální boje v Polsku

plmma_37

Další kolo Polská profesionální ligy MMA (PLMMA 37) se konalo v pátek 27. června 2014 v Amfiteátru v Białe Podlasce. Hlavní událostí byl zápas ve velterové váze mezi zatím neporaženým Pawłem Żelazowským (6-0) a Francouzem Pierrem Chrétienem (8-3). Ten v květnu prohrál se Španělem Abnerem Lloverasem (15-6-1), takže si přijel do Polska pro kladný bod.

Nestalo se tak, skončil v 1. kole v čase 4:18 vzdáním po gilotině Choke. Ve smluvní váze do 73 kg Lukasz Bieniek (4-1) dostal za soupeře daleko méně zkušeného Wojciecha Sokólského (1-0-1), a nemohlo to dopadnout jinak, než že z toho byl Rear Naked Choke ještě v 1. kole za 4:30. Mariusz Radziszewski (11-12-3) patří mezi známé polské bojovníky, i když ne vždy se mu daří. Také je pravda, že za soupeře v posledních době měl bojovníky s daleko menšími zkušenostmi. Dnes to byl ve střední váze Arkadiusz Jędraczka (4-10), který tři roky nepoznal výhru, a tak ani po šesti porážkách neuspěl a skončil v 2. kole v čase 3:55 po Heel Hooku. V lehké váze Hubert Szymajda (3-1) narazil na nováčka Bělorusa Andreje Sucharewicze, který pro něho nebyl důstojným soupeřem, takže ve 2. kole v čase 3:26 mu nasadil Rear Naked Choke.

Informacja-prasowa-4-Paweł-Żelazowski
Posledním zápasem hlavního programu byl zápas ve smluvní váze do 80 kg mezi Romanem Szymańským (2-2) a Lambertem Akhiadovem (3-1).  I zde se rozhodlo ve 2. kole v čase 4:48, kdy Szymański nasadil Rear Naked Choke a vyhrál.
Zápasy v podprogramu pak svedli mezi sebou jen amatéři, všichni v premiéře v MMA.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *