MMA: Profi liga MMA v Polsku

plmma-25-chelm

Profesionální turnaje MMA v Polsku se dostaly již do 25. turnaje, který se konal v Chelmu. Turnaj PLMMA 25 měl na programu 2 amatérské a 5 profesionální zápasů, které všechny skončily předčasně. Hlavní událostí byl zápas v pérové váze mezi Kamilem Lebkowským (7-4) a dosud neporaženým Kamilem Maronim (4-0).

 

Rozhodnutí padlo ve 2. kole, když Lebkowski zasadil soupeři minutu před koncem (3:58) silný úder na čelist, ten se skácel, a to znamenalo ukončení boje. Po zápase dostal od presidenta klubu Mirosława Oknińského fialový pás BJJ, osobně měl vítěz radost, že se mu letos poprvé podařilo vyhrát před koncem zápasu.
Druhou událostí bylo střetnutí v lehké váze Bartosze Chyrka (1-0) a Amadea Arczewského (1-1). Boj byl krátký, za 48 vteřin ležel Arczewski na zemi po gilotině sytičem. Byl sice odnesen na nosítkách, ale jak se ukázalo, nešlo o nic vážného. Ve velterové váze Tomasz Jakubiec (0) se dokonale ubránil proti pákám na nohy a následně drtil údery dalšího nováčka Lamberda Akhiadova, který pak již nenastoupil do 2. kola.

5655
Následovaly dva zápasy v pérové váze, kde v prvém Filip Wolanski (3-1) potvrdil naděje na favorita a porazil Sebastiana Reweru (2-4) již v 1. kole položením zadním naked choke za 4:38. Ve druhé, pérovém zápase se utkali Kamil Selwa (3-2) a Azamat Mustafaev (2-1). Ti dva se společně již bojovali úplně na začátku svých profi-dráh před rokem. Tehdy zvítězil Selwa na body, dnes po roce to bylo již v 1. kole položením pákou přes koleno za 2:17. V polotěžké váze na sebe narazili nováčci Krzysztof Mielniczuk a Mariusz Piszcz. Zápas skončil položením zadním nahým sytičem pro Mielniczuka v 2. kole za 2:55.
Během programu došlo i zápasu žen, kdy se představily debutantky, atletky z místního klubu Joanna Stysłová a Roxana Puczalová, která zvítězila ve 2. kole v čase 1:17 gilotinou.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *