MMA: První titanovský titul pro Magalhãese

MMA: UFC 159-Davis vs Magalhaes

Borci, kteří projdou UFC, případně Bellatorem, ale třeba i neúspěšně, jsou pak mnohdy ozdobou turnajů jiných organizací. Turnaj Titan FC 30: Brilz vs. Magalhaes je toho vzornou ukázkou, konal se v pátek 26. září 2014 v Cedarském Park Centru v americkém Texas.


Hlavní událostí již podle názvu turnaje byl titulový zápas o šampióna v polotěžké váze. Je trochu zajímavé, že tento titul bude v organizaci Titan Fighting Championship stanoven jako první, druhý boj o titul v lehké váze se uskuteční na Titanu 31 dne 31. října.
Ale vraťme se do Cedaru, kde nastoupili proti sobě Vinny Magalhães (11-7,UFC 1-4) a Jason Brilz (22-5-1,UFC 3-4). Boj byl vyhlášen na 5×5 a favoritem byl většinou hlasů Magalhães. Ale bylo to vyrovnané, rozhodlo se až ve 4. kole v čase 0:36, kdy favorit vyhrál s Guillotine Choke.
Titulový zápas doplnila utkání, z nich šestici svedli více či méně zkušení a ostřílení borci. Tak například Walel Watson (12-7,UFC 1-3) v bantamu porazil favorita Anthonyho Gutierreze (5-0) s Triangle Choke již v 1. kole za 3:02 a jasný favorit Brazilec Gleristone Santos (26-4) si poradil ve smluvní váze do 68 kg Roberta Washingtona (19-8) jen na body.
V USA se mohou setkat borci z různých světadílů, jmenujme Brazilce Pedra Nobreho (16-2-1,UFC 0-0-1), který zvítězil nad Australanem Nickem Honsteinem (16-7) na body. Přidáme ještě výhru EJ Brookse (7-3,Bellator 4-1) nad favoritem zápasu Toddem Moorem také ve smluvní váze do 75 kg na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *