MMA: Ruská delegace v Brazílii

XFC-i-9

Ve většina brazilských turnajů bojují místní borci, těch má Brazílie určitě dost, ale turnaj XFC International 9, který se konal v Ginásio do Sao Paulo Futebol Clubu v sobotu 14. března 2015, byl výjimkou. Představila se tu totiž řada cizinců vedle domácích borců, kteří ale většinou v MMA zatím neopustili hranice Brazílie.

Hlavní událostí byl titulový boj v muší váze mezi Brunem Azevedem (12-2), který se zatím utkal jen doma s Brazilci, a Allanem Nascimentem (14-2), který alespoň 2x bojoval na americkém Legacy (1-1). Favoritem byl Nascimento, ovšem štěstí stálo na straně Azeveda, který vyhrál na body. Ve stejné váze se odehrál i boj o titul mezi Antoniou Silvaneideovou (4-1) a Polianou Botelhovou (3-1). I zde se favoritce nedařilo, Botelhová prohrála KO/TKO již v 1. kole v čase 1:36.

Ve veltru nastoupil první z trojice Rusů, Gennadiy Kovalev (10-3), který na body porazil místního Wilal Galvaa (4-1). V muší váze Ruska Julia Bereziková (7-4), která má bohaté zahraniční zkušenosti, porazila místní Julianu Wernerovou (8-4) po Leg lock ve 2, kole v čase 1:35. Třetímu Rusovi, v lehké váze Igoru Egorovovi (9-4), který poprvé mimo svou domovinu a jednou Ukrajinu vystoupil v zahraničí, se nedařilo a prohrál s Natanem Schultem (9-2) již v 1. kole po Read naked choke v čase 3:58.

Z dalších zápasů vyjímáme vítězství Alberta Uda (7-0), který poprvé stanul proti nějakému Mimobrazilci, ve střední váze nad Bělorusem Borisem Miroshnichenkem (13-6), který ale většinu svých bojů zažil v Rusku, KO po úderu ve 3. kole v čase 1:56.

Jinak součástí turnaje byly vyřazovací boje, v semifinále muší váhy žen zvítězily a postupují Viviane Pereirová (8-0) a Finka Vuokko Katainenová. V mužích ze semifinále bantamové váhy postupují Daniel Virginio (2-0) a Američanem Jamesem Grayem (3-0) a ve veltru Michel Pereira (11-4), který byl alespoň dvakrát v Peru na turnaji 300 Sparta, a Guyanec Carlston Harris (6-2).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *