MMA: Skřišovskému se ve Stuttgartu nedařilo

39-p5220020-medium

Zahraničních turnajů, kde by se představili naši borci, je doslova jak šafránu. Jestli se mýlíme, tak je to v informacích a i třeba špatnou propagací. Ještě tak občas se na veřejnost oznámí výsledky, ale předem se to dozvíme málokdy. A je to určitě škoda, v tomto směru naše vedení MMA tápe.


V sobotu na německém turnaji AOC 2 – Return of the Cage, který se konal ve Stuttgartu, byl hlavní událostí německý souboj Christopha Hectora (2-6) a Igora Montese (11-14-1). Předpokládalo se, že zkušenosti stojí na straně Montese, ale opak byl pravdou. Hector vyhrál TKO po úderu ve 2. kole.
V dalším zápase jsme již měli zastoupení v Davidovi Skřišovském (7-2), který v bantamové váze nastoupil proti Němci Dimitrii Goettemu (5-2), ovšem neuspěl a prohrál TKO také úderem
V dalších bojích Němec Viktor Daniel ve své premiéře v MMA v těžké váze prohrál a Valdrin Istrefim (2-0) také TKO po úderu ve 2. kole. Ze zkušenějších borců ještě uvedeme domácí boj Daniela Ertugrula (3-1), který ve velteru nestačil na Němce Ismaila Akkilice (0-1) a prohrál s ním na body.
Pak již nastoupili samí nováčci, jak už je v německých turnajích zvykem, nebo zcela neúspěšní, a konečně proběhly i tři zápasy amatérů.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *