MMA: Sobotkovi se nedařilo

carousel_article_big_preview_img-551990f59d9d9

Zajímavý turnaj MMA se konal ve slovenském Popradu. V místní sportovní aréně se 16. května utkaly reprezentace Polska a Slovenska, turnaj se totiž jmenoval PCF 12: Polsko vs. Slovensko. Ale jak to v těchto případech všeobecně bývá, nešlo o žádný turnaj hvězd, i když několik zkušenějších borců na obou stranách nastoupilo.

Navíc zde byl jeden host, mimochodem z ČR, a trunaj doplnily do počtu amatérští bojovníci. Hlavní událostí turnaje byl v těžké váze zápas Kristofa Natasky (5-3) a Poláka Wojciecha Bulińského (5-2). Jejich zkušenosti byly přibližně stejné, i tak to vypadalo v aréně, takže o vítězství Poláka rozhodly až body.

carousel_article_big_preview_img-551990f59d9d9
V dalším zápase nastoupil náš Stanislav Sobotka (2-2), startujícího za Monster Gym Brno. Proti němu nastoupil v polotěžké váze košický Pavol Langer (0-1), který svůj jediný zápas v MMA absolvoval v říjnu 2013, kdy prohrál s našim Rudolfem Křížem. Sobotka byl asi favoritem, zvláště když letos má za sebou úspěšný boj s Maďarem Robertem Hanászem. Tady však prohrál ve 2. kole v čase 1:27 po Choke.
Z dalších zápasů ještě zmíníme vítězství Mariána Jakubíka (5-2) z Bánovců v lehké váze nad Polákem Gesarym Glapským (1-1)v 1. kole za 95 vteřin také po Choke. Pokud budeme ctít název turnaje, tak Slovensko vs. Polsko 4:4.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *