MMA: Svoboda v Polsku neuspěl

pavel_svoboda_ksw22_mmanewsPL

Naše MMA přes prázdniny odpočívá, ani se nebudeme vyjadřovat k sobotní akci v Mariánských Lázních, takže se podíváme do arén v Polsku. Zde se v sobotu 16. srpna konal turnaj Fight Exclusive Night 4: Summer Edition v hale Stulecia v Sopotech.

Hlavní událostí byl zápas v bantamové váze mezi Tymoteuszem Świątkem (14-2) a našim Pavlem Svobodou (11-3). Zkušenosti, alespoň podle počtu zápasů, měli oba borci přibližně stejné, větší naděje se však dávali Polákovi, který vybojoval mnohé zápasy se zahraničními borci, zato Svoboda sbíral kladné body se soupeři z Čech, případně Slovenska, ale jinak vždy se zahraničím prohrál. Zápas nebyl jednoznačný, jak by se mohlo předem zdát, ale přesto favorit vyhrál, když Pavel vzdal po Rear Naked Choke ve 3. kole v čase 3:02.


V dalších zápasech Dawid Mora (1-0) v těžké váze porazil Michała Wlazła (2-1) obdobně Rear Naked Choke, ale ve 2. kole. Jacek Kreft (4-1) si v lehké váze poradil s dosud neporaženým Patrykem Rogóżem (8-0) a po Armbaru vyhrál v 1. kole za 2:43. Obdobně Robert Maruszak (1-1) v těžké váze zvítězil nad dosud neporaženým Tomaszem Kowalkowským (3-0)  KO/TKO po úderu ve 3. kole. Ve velterové váze se představil druhý cizinec na polském kolbišti, Bělorus Anton Shimuk (1-0). Ovšem i on prohrál, i když jen na body, s Emilem Różewským (3-0).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *