MMA: Titul vybojoval Peterson

MMA 25-06a Steven Peterson

Na turnají Legacy FC 56: Vazquez vs. Peterson, který se konal v pátek 24. června 2016 v The Bomb Factory v Dallasu, se představila řada dobrých bojovníků, špiček svých oblastí. Hlavní událostí turnaje byl titulový souboj v lehko váze mezi Stevenem Petersonem (13-4, Bellator 1-1), texaské jedničky v bantamové váze, a Mannyho Vazqueze (9-1), jedničky z Kentucky a Iowy.

Jasným favoritem zápasu byl vcelku překvapivě Vazquez, spíše by odpovídala spíš vyrovnanost, ale zápas ukázal, že se opět odborníci mýlili. Zápas byl skutečně vyrovnaný, až Peterson ve 4. kole v čase 3:08 nasadil Rear naked choke a radostně zvedal ruce na hlavu.

Také další zápas přivedl do klece slušné borce, Jasona Sampsona (13-1,Bell.3-0), texaskou dvojku v bantamu, a Ryana Hollise (11-8,Bell.0-1), pérovou sedmičku v Texasu. Tady se utkali v pérové váze a favoritem byl Samson. Ten ale skutečně vyhrál, ale až na body.

Z dalších známějších jmen uvedeme JC Cottrella (16-3,Bell.1-0), trojku Amerického jihozápadu, který zde v pérové váze na body porazil oklahomskou čtyřku Codyho Walkera (7-3,Bell.1-1).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *