MMA: Titul z Dánska si odvezla Italka

EUMMA_9

Turnaj European MMA 9: „Mark“ Your Time se konal ve Falconer Salen ve Frederiksberg v dánském Copenhagenu v pátek 23. května 2014. Je pravda, že se tu představili borci zastupující několik evropských zemí, ale jistě o nejlepší výběr Evropy nešlo.
hlavní událostí byl boj ve smluvní váze do 76 kg mezi domácím Markem O. Madsenem (1-0) a Angličanem Chay Ingram (0).

Vyhrál domácí bojovník v 1. kole po Standing Guillotine. Asi diváky nejvíce zaujal ženský boj v pérové váze, když nastoupily Italka Annalisa Bucciová (6-3), která v roce 2012 porazila naši Lenku Smetanovou, a Dánka Maria Hougaard Djursaová (5-4). Byl to boj o mistrovský titul, který se po vítězství na body pro Bucciovou stěhuje do Itálie.

Annalisa-Bucci-mma
V lehké váze v boji domácích borců Soren Bak (5-0) porazil Rhassana Muhareda (1-3) po Mounted Triangle Choke v 1. kole. V dalším lehkém boji, tedy v lehké váze, Angličan Jamie Reynolds (4-2) zvítězil nad domácím Cazimem Haliminem (1-2) po Rear Naked Choke ve 2. kole.
Domácí Dán Roger Huerta (0) vyprovodil v bantamu Němce Sergeje Kramera (1-0) vítězstvím na body. Boj dvou vcelku zkušených bojovníků také v bantamu, Švéda Emila Hartsnere (4-1) a Ukrajince Dmitrije Shapovala (5-4) skončil již v 1. kole vítězstvím Skandinávce po Rear Naked Choke.
Por úplnost, souboj nováčku v pérové váze, Švéda Rasmuse Muss Mattssona a Moldavana Sergeje Morariho, vyhrál též Skandinávec po Armbaru obdobně v 1 kole.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *