MMA: Turnaj věrných bojovníků

1265761189ory

Organizace KOTC (King of the Cage, Král klece) byla založena v roce 1998 Terrym Trebilcockem, aby podporovala talenty i zkušené bojovníky MMA. většinou svých akcí pořádá v USA kasinech, ale také akce v Kanadě, Austrálii a Japonsku.
Turnaj King of the Cage: Terrified se konal ve čtvrtek 31. října v San Manuel Kasinu v Highlandu v americké Kalifornii.

Představila se tu řada zkušených bojovníkům a dlužno říci, že většina z nich dlouhou dobu v KOTC setrvává, takže to byl vlastně „turnaj věrných“.
Hlavní událostí turnaje byly boje o dva mistrovské tituly. Ve velterové váze to byl zápas mezi Krisem Armbristerem a Joshua Avelesem (13-9-1). Pro Avelese to byl již sedmý zápas v KOTC, pro Armbristera devátý, ale ve dvou etapách. Zápas byl tak krátký, že si ho diváci ani nemohli „vychutnat“, ve 20. vteřině dal Avelese soupeři TKO úderem.
Další souboje o titul se odehrál v bantamové váze mezi Jerodem Spoomem (6-3-1, 4 x v KOTC) a Henrym Corralesem (6-0, také 4x v KOTC). Jejich zápas došel do konce, to je 5 kol po 5 minutách, a verdikt vydali rozhodčí, že na body vyhrál Corrales a stává se novým bantamovým šampionem KOTC. Měl se odehrát i třetí zápas mezi Wesem Combsemem a Cody Eastem v těžké váze, ale byl zrušen.

hiago-b
V dalších zápasech se utkali Joe Condon (10-5, 7x KOTC) a Sam Liera (8-5, 7x KOTC), který také vyhrál položením soupeře zadním nahým sytičem v 1. kole v čase 3:39. V zápase na tři kola ve střední váze vyhrál na body potetovaný Johnny Cisneros (7-2) nad Melvinem Costou (8-5, 9x KOTC). Další zápas přivedl do arény debutanta MMA, Erica Moona, který si ale ve střední váze poradil se zkušeným Vincem Alaalatou (5-4), když ho položil v 1. kole v čase 4:32 zadním nahým sytičem. Podobný konec měl i zápas v bantamu, kdy Terrion Ware (6-2) položil Kevina Michela (5-6) v čase 4:26 v 1. kole.
Na body vyhrál v bantamu v davidovském souboji David Evans (0-1) nad Davidem Mitchellem (2-1). A je tu poslední zápas, také v bantamu, vyzněl lépe pro Keitha Carsona (1-0), který si jako nezkušený zajíc zkušeně poradil s Bobbym Sanchezem (9-29!!), když ho porazil na body.
Další turnaj King of the Cage se koná 15. listopadu.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *