MMA: UFC vévodil Rockhold

UFN_35_event_poster

Kolotoč UFC nabral v novém roce tempo, jeho další akce, UFC Fight Night: Rockhold vs Philippou, jinak zvaná jako UFC Fight Night 35, se konala ve středu 15. ledna 2014 v Gwinnett Centru v Duluth v americké Georgii. Hlavní událost byla ve střední váze zápas Luke Rockholda (10-2) a Constantinose Philippua (12-3). Oba borci v posledních zápasech prohráli, Rockholda jako hvězda a šampión Strikeforce ve svém debutu v UFC s Vitorem Belfortem a Philippou s Francisem Carmontem.

Jenže spokojený mohl být jen jeden, a to byl Rockhold, který vyhrál na KO již v 1. kole za 2:31 po kopu na tělo, tedy do zad.
Dalším zápasem hlavního programu byl další souboj ve střední váze mezi Bradem Tavaresem (11-1) a Lorenzem Larkinem (14-1), který skončil vítězstvím Tavarese na body. Obdobně na body vyhrál v bantamu i TJ Dillashaw (8-2) nad Mikem Eastonem (13-3), pro kterého to byla třetí porážka v řadě v UFC. Do třetice tu byl další zápas ve střední váze, ve kterém Kubánec Yoel Romero (6-1) zvítězil KO ve 3. kole za 3:23 po úderech lokty nad Derekem Brunsonem (11-2).
Do hlavního programu se ještě vešly dva zápasy v muší váze, kdy John Moraga (13-2) vyhrál na body nad Dustinem Ortizem (12-2) a Cole Miller (20-8) položil Sama Siciliana (12-3) ve 2. kole za 1:54 zadní nahou tlumivkou.
Do předkol se dostalo také několik velezkušených borců, například v lehké váze Isaac Vallie-Flagg (14-3-1), který měl za sebou šňůru dvanácti vítězství, jenže třináctka mu byla osudná, když prohrál s Eliasem Silveriou (9-0) na body.
Příští turnaj UFC on Fox 10 se koná 25. ledna, kdy se například poprvé v UFC představí v těžké váze Ukrajinec Nikita Krylov (15-3), bohužel Alexej Olejnik (48-9-1) se zranil, a tak byl jeho zápas s Jaredem Rosholtem (9-1) zrušen. Neuskuteční se ani zápas Němce Pacala Krausse (11-2) a Rusa Adama Khalieva (6-0), protože ten nedostal povolení k boji.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *