MMA: Úspěch v Rusku

maxresdefault

Na ruském turnaji Absolute Championship Berkut 32: The Battle of Lions, který se konal v sobotu 26. března 2016 s Paláci sportu Dynamo v Moskvě, jsme měli české zastoupení v Patrickovi Kinclovi ve velterové váze.

Hlavní události turnaje byl ruský titulový souboj Eduarda Vartanyana (12-2), který je v ruském žebříčku na 10. místě v lehké váze, a Azize Abdulvakhabova (12-1) se 17. místem. Mírným favoritem byl Vartanyana, ale Abdulvakhabov to ukončil rychle, v 1. kole v čase 1:37 nasadil ránu a bylo z toho KO a obhájen ý titul. V dalším titulovém zápase v bantamu se střetli dosud neporažený Piotr Yan (5-0) se svým 23. místem v ruském žebříčku a Magomed Magomedov (12-1), který je na 7. místě v bantamovém ruském žebříčku. Zde byl Magomedov jasným favoritem, ale o svůj titul se musel prokousat všemi pěti koly, kdy pak zvítězil na body.

Patrick Kincl (15-8) je na 2. místě našeho žebříčku z 63 borců a po svých dvou vystoupeních v Rusku na 32. místě ruského veltrového žebříčku z 462 borců, a to zde jednou vyhrál a jednou prohrál. Jeho soupeř Sergej Khandozhko (21-2-1) je na krásném 4. místě, takže favorit byl jasný, v neprospěch Patricka to bylo 8 : 92! Zápas ve třech plánovaných kolech ani jeden ze soupeřů nedokázal ukončit předčasně a konec nádherný – Patrick vyhrál na body! Určitě je to jeho největší úspěch v kariéře, gratulujeme.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *