MMA: V Jordánsku se představil jen jeden Jordánec

CWFC_FN11

Na turnaji Cage Warriors Fight Night 11: Mason vs. Vallee, který se konal v pátek 18. dubna 2014 v King Hussein Youth City Boxing Areně v jordánském Ammanu se sešel skoro celý svět, tedy bojovníci z mnoha států. Hlavní událostí byl zápas ve smluvní váze do 79,8 kg mezi Britem Jackem Masonem (26-13) a Francouzem  Patrickem Valleem (10-5-1). Favoritem byl jednoznačně Mason, který také zvítězil ale jen na body.

Jestli se hodnotí nejkratší zápas, tak tady byla situace jiná, Rus Marat Pekov (11-5) v bantamu dokázal vyhrát v nejkratším čase do vypršení limitu, tedy 28 vteřin před koncem zápasu porazil Ira Briana Mooreho (7-3) na KO po úderech.
Švéd Jack Hermansson (6-2) porazil ve střední váze Rumuna Iona Pascu (8-4) na body. Alžířan Tahar Hadbi (9-5) zvítězil ve velteru nad černým Britem Michaelem Johnsonem (9-6) opět jen na body.
Další Brit, zatím neporažený Arnold Allen (6-0) dostal v pérové váze za soupeře Brazilce Tobiase Hubera (5-3) a dokázal svou neporazitelnost vítězstvím v 1. kole za pouhých 36 vteřin po KO po úderech.
Brit Craig White (6-4) ve velteru porazil Ira Johna Redmonda (5-7) ve 2. kole za 2:06, když zápas zastavil lékař. Tunisan Wael Korked, debutant v MMA, si vedle dobře a Brita Steva Aimableho (2-1), který má za sebou i víc jak 10 amatérských zápasů, porazil na body. Jordánec Ihab Janeb (1-0) porazil v polotěžké váze Angličana Michaela Ravenscrofta na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *