MMA: V Malmö uspěl z Poláků jen Selwa

0e1818e5373c377ebab75c2a0a072eed

Na konci prázdnin, v sobotu 30 srpna, se konal ve švédském Malmö turnaj Trophy MMA 4, kde se představili tři Poláci se střídavými úspěchy. Hlavní událostí turnaje byl boj v bantamové váze mezi prvním z dvojice Poláků Kamilem Selwou (5-4) a Švédem Emilem Hartsnerem (5-1), který byl pasován na jasného favorita.

Trophy_MMA_4Zápas se však vyvíjel jinak, po rušném prvním kole byl nástup Poláka do kola druhého impozantní – schytal sice jeden kop, ale pak dal ránu hlavou a bylo to KO, po první ráně šel Hartsner k zemi.
V dalším zápase ve velteru nastoupil Švéd Mohammed Abdallah (4-1) a Polák Michal Wiencek (4-1). Byl to velmi líbivý zápas, davy šílely a na body vyhrál Abdallah. I v dalším zápase měl účast Polák, bylo to v těžké váze a šlo o souboj dvou nováčků v MMA Dána Nicka Barny a Jakuba Holuba. Holub nakonec v 1. kole prohrál, i když měl Barnu již v gilotině, ten se ale vysmekl a tvrdými údery poslal Holuba k zemi.
Další zápas byl ve švédské režii, ve střední váze Linus Andersson (0) prohrál s Alexanderem Bergmanem (2-0) po Read Nached Choke v 1. kole. Ve váze pérové Dán Mads Burnell (2-0) vyhrál na body nad Švédem Nasirem Aoubim (0-1). Poslední dva zápasy již byly jen amatérské.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *