MMA: V souboji národů Kanada a Austrálie

TUF_Nations_Finale_event_poster

Změny ve startovních mění jména bojovníků i bojovnic, která se mají představit i na těch největších turnajích. Škrty a náhrady se tak nevyhnuly ani Ultimate Fighting Championship, tedy The Ultimate Fighter Nations Finale. Turnaj se bude konat v kanadském Quebeku v Pepsi Coloseu 16. dubna a budou zde zápasit proti sobě zástupci Kanady a Austrálie.

Sarah KaufmanMezi muži budou i dvě ženy. Měla to být Shayna Baszlerová a za Kanadu Sarah Kaufmanová (16-2). Shayna se však zranila, a tak byla nahrazena Amandou Nunesovou. Ale ani ta se zranění nevyhnula, šlo o palec, takže se dostalo na Leslie Smithovou (6-4-1). Ty dvě se ale již utkaly, skoro přesně před rokem, 5. dubna 2013 na Invicta FC 5: Penne vs. Waterson, kdy Sarah vyhrála na body.
Aby někoho nepřekvapilo, že by měla v tomto turnaji zápasit Američanka, tak souboj národů se odehraje ve střední a těžké váze.
Hlavní událostí turnaje ale bude ve střední váze boj Angličana Michaela Bispinga (24-5) a Tima Kennedyho (17-4) a v těžké váze Kanaďana Patricka Côtého (19-8) a Australana Kyla Nokeho (20-6-1).

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *