MMA: Vánoční nadílka z Levoči

carousel_tournament_big_preview_img-528391371c92e

České oktagóny v předvánočním čase osiřely, ale u bratrů Slováků byl ještě živo 21. prosince, kdy se konal turnaj PCF 8 – Resolution v Levočské sportovní hale. Mezi plejádou slovenských bojovníků se objevil i ostravský Ján Široký v hlavním profi zápase večera. Vrcholem turnaje byl zápas mezi Dávidem Širilou a Filipem Dikantem, což byl boj o titul ve váze do 84 kg,

ale neuskutečnil se jediný prezentovaný zápas žen ve váze do 53 kg mezi Akvilou Vitkauskaiteovou z Litvy a Sylwií Juskiewiczovou z Polska. Ve třech předzápasech se utkali nováčkové na poli MMA, ve váze do 66 kg Ján Boroň z Levoči prohrál na body s Carlosem Krištofem z Trebišova, do 70 kg Martin Gren z Ostravy (0-1) s Patrikem Danihelem z Nových Zámků a do 70 kg Martin Mihálik z Báňské Bystrice (1-4) s nitranským Miroslavem Grofčikem v 1. kole SUB RNC.
Pak přišel hlavní program, kde ve váze do 77 kg Rasťo Spišák z Košic (0-0) porazil na body Vladimíra Drobňáka z Levoči (1-1), do 70 kg Denis Tripšanský z Levoče (4-1) obdobně na body zvítězil nad Patrikem Gašparem z Nových Zámků. Ve váze do 84 kg také na body vyhrál Róbert Antony z Bratislavy (0-1) nad Matušem Gílikem z Košic (1-0) a do 77 kg další Levočan Andrej Harničár (2-0) také vybodoval Tomáše Gašpara z Nových Zámků (0-1).

p18ai16rr9g3c7en5sjbif15qo4
Hlavní události, jak jsme se zmínili, byl ve váze do 84 kg boj o titul mezi Dávidem Širilou z Levoči (3-2) a Filipem Dikantem ze Žiliny (4-0). Po tuhém boji zvítězil Širila ve 3. kole TKO a získal titul. Mimochodem, Širila vloni podlehl Kristlovi, ale od té doby vstoupil na profi scénu a zatím v jediném zápase vyhrál.
Na programu byl i profi zápas večera, kde se ve váze do 84 kg utkal Filip Kristl z B. Bystrice (3-1) a ostravský Jan Široký (1-0), který ale váží 77 kg. Kristl se účastní akcí PDF a vede si velmi dobře, jeho předností je zejména voj na zemi, mezi jinými porazil před rokem našeho Petra Beránka. Široký se představil na minulém PCF, kde vyhrál v zápase s atraktivním TKO proti Dominiku Bednarikovi. Hlavní profi zápas večera skončil vítězstvím na body pro Kristla.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *