MMA: Ve Wroclavi vyhrál Świątek

fight_exclusive_night_2_poster_final_2_adjusted

Polsko je jedna z evropských velmocí v MMA, a také proto se zde koná velké množství různých turnajů. Jeden z nich, Fight Exclusive Night 2 na stadiónu ve Wroclavi se konal v soboru 8. března 2014. Diváci mohli vidět několik zkušených borců, ale i začínající profesionály.

Největší zájem se soustředil na zápas v bantamové váze, kde Tymoteusz Świątek (12-1), který v loni v lednu porazil našeho Mariána Kotliara, porazil Gerarda Lindera (4-0), když se mu vzdal po Triangle Choke v 1. kole v čase 2:20.
Ve druhém zápase zkušenějších borců v lehké váze se představili Patryk Grudniewski (2-4) a Mateusz Tatarek (1-2). I jejich souboj skončil v 1. kole, když Tatarek dostal KO/TKO po úderech v čase 3:52.
Záporným hrdinou turnaje můžeme směle nazvat Janusze Dylewského, který je zřejmě tak nadšený zápasník, že mu nevadí, že mimo jednoho případu pouze vyhrává. Ale ani tentokrát v otevřené váze skóre se nepolepšil, naopak, Michał Piszczek, který je v profi debutantem, ho složil a po kimuře porazil již v 1. kole v čase 2:22. Dolewski má tak nyní skóre 1-8.

fight_exclusive_night2

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *