MMA: Vémola v Anglii jen tréninkově

karlos-vemola

Po slavných vítězstvích jsme od Karlose Vémoly čekali důstojného protivníka, když byl jako šampión UCMMA pozván na další kolo, tedy turnaj UCMMA 38, který se konal v sobotu 1. února v The Troxy v Londýně. Hlavní událostí ale byl zápas v polotěžké váze Litevce Arvydase Jusky (1-0) a Rumuna Cătălina Zmărăndescua (8-4).

Juska, byť s mnohem menšími zkušenostmi, vyhrál ve 2. kole v čase 1:28 na KO/TKO.   Karlos Vémola (12-4) měl původně zápasit s Egypťanem Mahmoudem Salamou (4-4), ovšem nakonec se proti němu postavil zcela nezkušený Marvin Campbell (0-1). I když Karlos bojoval tentokrát v polotěžké váze, poradil se s Angličanem za pouhých 96 vteřin položením Kimurou.  V dalších bojích turnaje se představili jak zkušení borci, tak i nováčci, součástí byly i boje amatérů. Z těch známějších jmen uvedeme třeba v bantamu Luize Henrique Tostu (10-5), který porazil Vinnyho Baldwina (0-1) v 1. kole položením a trojůhelníkovým škrcením. V lehké váze Ukrajinec Maxim Matus (2-5) zvítězil nad Richardem Griffinem (5-11) na body.
Ještě uvedeme, že Jihoafričan Warren De Reuck (5-0) ve veltrové váze porazil místního Kesa Mambu (4-9) pomocí KO/TKO ve 3. kole v čase 1:02.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *