MMA: Weichel na titul nedosáhnul

KimboVsKen.0.0

Hlavním zápasem turnaje Bellator 138: Unfinished Business, který se konal v pátek 19. června 2015 v Scottrade Centru v St. Louis v Missouri, byl boj o titul v pérové váze, kde se o něj pokoušel Němec Daniel Weichel.

Turnaj měl na pořadu 14 zápasů, ale mnohé z nich vybojovali borci na začátku své kariéry, ale i tak zde bylo více soubojů zkušených bojovníků, většinou Američanů. A právě titulový souboj byl výjimkou, utkali se v něm Brazilec Patricio Freire (23-2,bellator 9-2) a již zmíněný Daniel Weichel (35-8,Bell.4-0). Držitelem titulu byl Brazilec, který do postupového pavouku o titul vstupoval třikrát, než ho vloni v září získal vítězstvím nad Patem Curranem, a od té doby ho jednou úspěšně obhájit.

KimboVsKen.0.0

Weichel byl také prvním mimoamerickým soupeřem, se kterým se za svou kariéru utkal. Přes více Weichelových zápasů byl favoritem Freire, a neměl to k obhajobě jednoduché. Zápas ukončil až ve 2. kole v čase 0:32 KO po úderu. Z dalších zápasů můžeme zmínit vítězství bahamského bojovníka Kimba Slice (4-2,UFC 1-1) v těžké váze nad Američanem Kenem Shamrockem (28-15-2,UFC 7-6-2) obdobně KO úderem, ale již v 1. kole v čase 2:22.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *