MMA: White v Sopotech neuspěl

Wlazło-Michał

S jediným zahraničním hostem se mohli diváci setkat na polském turnaji Time of Masters: Pierwsza Krew, který se konal v sobotu 17. ledna 2015 v hala Stulecia v Sopotech. Ve střední váze Oskar Piechota (5-0-1) měl za soupeře Brita Craiga Whiteho (8-5) a měl být zcela jasným favoritem, a také to dokázal. Zápas trval pouhých 77 vteřin po Brabo choke.

Pak to byl již jen polský scénář, v lehké váze Roman Szymański (4-2) porazil za 46 vteřin ve 3. kole Guillotine choke Jacka Krefta (5-1), i když ten byl považován za favorita. V další střední váze Krzysztof Kazimierczak (0) ve 2. kole za 4:50 Rafała Sępkowského (0-1) Armbarem.

safe_image
Ranou KO/TKO v nejkratším zápase turnaje za 30 vteřin v těžké váze Akop Szostak (0) složil Janusze Dylewského(2-13). V jednom ze dvou zápasů, které skončily až rozhodnutím porotců, vyhrál Krystian Kaszubowski (2-0) ve veltru nad Rafałem Lassotou(1-2).
Jiný zápas, který skončil úderem a KO/TKO, vyhrál ve střední váze Rafał Urbański (1-1) v 1. kole za 87 vteřin nad Damianem Dussou (0). Další dva zápasy měly podobné konce, Rear naked choke, v bantamu tak zvítězila v 1. kole za 1:12 Barbara Nalepková (3-0) nad Katarzynou Urbanovou (0) a ve střední výze také v 1. kole za 2:45 Bartosz Leśko (0) nad Markem Michalukem (0).
Turnaj ještě doplnil amatérský zápas, ve kterém v lehké váze na body vyhrál Rami Hamdan nad Kacperem Formelou.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *