MMA: Zkušenosti z UFC byly na nic

Legacy_FC_38_Njokuani_vs._Gifford_Poster

Mimo Bellatoru se v pátek 13. února 2015 konal v USA i další významný turnaj MMA, a to Legacy FC 38: Njokuani vs. Burrow v Allenském Event Centru v Texasu. Již podle názvu turnaje byl hlavní událostí v lehké váze souboj Nigerejce Anthonyho Njokuaniho (17-9,UFC 3-5), který opustil UFC a začíná v nové organizaci, a Daveho Burrowa (12-5), který se tu poprvé utkal s někým jiným než s Američanem.


Jasným favoritem byl Nigerejec, kterého měly zocelit čtyři roky v UFC, ovšem tady nebyli tipaři dobrými proroky, Burrow to ukončil ve 3. kole v čase 1:28, kdy po armbaru mohl vyskočit a jásat nad svým velkým vítězstvím.
Z řady dalších zápasů zmíníme ještě v muší váze vítězství Jasona Sampsona (11-1,Bellator 3-0) nad Josephem Sandovalem (7-4,UFC 0-2) po KO již v 1. kole za 96 vteřin. Po Guillotine Choke prohrál v bantamu Brazilec Caio Machado (5-1) se Stevenem Petersonem (11-4,Bell.1-1) opět v 1. kole v čase 3:55.
Turnaj Legacy pak nabídl přehlídku spíše regionálních borců, kteří mají za sebou i řadu vítězství, ale na nevýznamných turnajích, z nich zmíníme ve střední váze Charlese Byrda (5-3), který porazil Evana Thompsona (5-1) opět již v 1. kole za 4:51, a v bantamu Elia Tameze (8-0), který zvítězil nad Saulem Elizondem (6-4) na body.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *