One FC 20 – Rise of the Kingdom

220px-OneFightingChampionshipLogo

 

One FC pořádala už dvacátý turnaj. Organizace působí v Asii a dává přednost především asijským bojovníkům, ani na tomto turnaji to nebylo jinak. Celý gala večer se odehrával v Kambodži ve městě Phnom Penh. V hlavním zápase večera se představil Brazilec Adriano Moraes proti Filipíncovi Geje Eustaquiovi. Zápas byl o titul v muší váze. Brazilec se již dlouho představuje v One FC a má zde pouze jednu prohru.
„Black Diamond“ však nezaváhal a vyhrál ve druhém kole na guillotine choke. Adriano se tedy může radovat z titulu prvního šampiona v muší váze v ONE Fc!
20140912090529_10603252_778716512151606_4959631284065593711_n

Američan Caros Fodor se postavil proti Nizozemci Vincentu Latoeli z legendárního Golden Glory Gymu. Caros je velice dobrý v brazilském jiu jitsu. Snažil se tedy o rychlý přechod na zem. To se mu povedlo a mohli jsem tento večer vidět další pěknou subbmissi tentokrát RNC.

Další zápas obstaral Francouz Arnaud Lepond a Australský zápasník asijského původu Suasday Chau. Lepond je pokérovaný řízek který zápasy končí především na zemi. To ovšem Chau umí taky a všechny čtyři výhry má subbmisse. Zápas měl však rychlý spád. Lepond byl od začátku agresivní a za okamžik drtil Australana svými lokty na zemi.

Turnaj byl velice pohledný. Do budoucna se vám budeme snažit přinášet více podobných reportů z menších světových organizací

 

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *