One FC- Adriano Moraes vs. Kairat Akhmetov

025

Prestižní světová organizace OneFC která sídlí v Singapuru v úterý přidali do již tak dost nabité karty na turnaj „Dynasty of Champions“ zápas o titul v muší váze. Svůj titul bude bránit Brazilec Adrian Moraes proti neporaženému kazachovi Kairatu Akhmetovi.

Morales je první držitel titulu v této organizaci a drží neporaženou štaci čtyř vítězství v řadě. Naposledy prohrál před dvěma lety při svém debutu v organizaci proti Saadulaevi. Brazilec dokázal donutit vzdát například Urushitaniho, Suzukiho, Eustaquia, ve svém nejtěžším zápase dokázal na body porazit Asuku Mikamiho.

Oproti tomu Akhmetov je momentálně považován za senzaci, jelikož ve své kariéře ještě nepotkal soupeře který by ho porazil. Doposud zápasil jen pro organizace v regionu, ale „The Kazakh“ jak zní přezdívka tohoto borce, je zcela jistě připraven na další výzvy!

Celý event „Dynasty of Champions“ se bude odehrávat 21. Listopadu v National Olympic Sports Centre v Pekingu. O hlavní zápase večera se postará šampion featherové váhy Jadamba Narantungalag proti ruské senzaci Maratu Gafurovi.

Turnaj byl původně naplánován na prvního listopadu v Shanghai, ale byl přesunut na 17. listopadu v důsledku vojenského konfliktu v zemi. S touto situací organizace Ona Fc navázala dohodu se společností „Wujie“ která zabezpečí turnaje v Číně na další dva roky.

OneFc patří k jedné z nejrychleji rostoucích organizacích nejen v Asii, ale také ve světě. Dává šance i méně známým borcům a někteří z nich na ní také debutují. Dále jako i jiné organizace v Asii je angažmá v ní zajímavé, zejména z finančního hlediska.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *