Preux v Brazílii všechny překvapil

OvinceStPreux_vice_670

Druhý víkendový turnaj UFC, konkrétně UFC Fight Night 56: Shogun vs. St. Preux, se uskutečnil v Brazílii v Tancredo Neves Gymnasiu, poprvé ve městě Uberlândia v Minas Geraisii , a to v sobotu 8. listopadu 2014. Původně měl být hlavním zápasem boj mezi Ian McCallem a Johnem Linekerem, ale McCall musel ulehnout pro virovou infekci, takže zápas byl zrušen.

Pak se naplánovalo hlavní událostí boj mezi Maurício Ruem a Jimim Manuwou, ale Manuwa se zranil, nahradil ho tedy Ovince St. Preux. Také se měl odehrát boj Dhiega Limy s Polákem Pawlem Pawlakem, ten se ale také zranil a byl nahrazen Jorge Oliveirou.
Takže v hlavní událostí v polotěžké váze byl souboj mezi domácím Mauríciem Ruem (22-9,UFC 6-7), zvaným Shogun, který v roce 2010 získal titul UFC v polotěžké váze nad Lyotou Machidem, ale následně  ho ztratil v boji s Jonem Jonesem, 6x získal ohodnocení za knockout či zápas večera, a Američanem Ovinecem St. Preuxem. (16-6,UFC 4-1), který měl dosud na kontě pouze jeden výkon večera.
Diváci samozřejmě fandili domácímu Ruovi, který byla také suverénním favoritem, ale skutečnost byla jiná. St. Preux deklasoval Rua KO/TKO úderem již v 1. kole za pouhých 34 vteřin a bylo z toho v jeho kariéře druhý výkon večera a 50 tisíc dolarů k tomu.
Další čtyři zápasy hlavního programu skončily vítězstvím na body, Brazilec Warlley Alves (7-0,UFC 1-0) porazil ve veltru Američana Alana Joubanu (10-2, UFC 1-0),  Brazilec Claudio Silva (11-1,UFC 1-0)  opět ve veltru Brita  Leona Edwardse (8-1), v brazilskému duelu Dhiego Lima  (9-2) opět ve veltru Jorge de Oliveiru (7-0) a konečně v ženském zápase ve slaměné váze Brazilka Juliana Limaová (6-2,UFC 0-1) Američanku Ninu Ansaroffovou (6-2).
Z předzápasů zmíníme vítězství na body Brazildce Diega Rivase (5-0) v pérové váze nad Mexičanem Rodolfem Rubiem (12-6) a nejkratší zápas večera, ve kterém  Brazilec Caio Magalhaes (8-1,UFC 3-1) ve střední váze složil Američana Trevora Smitha (12-5,UFC 2-2) KO/TKO pěknou ranou již po 31 vteřinách od začátku zápasu.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *