Procházka se představí na Rizin Fc!

038

Šampion GCF v polotěžké váze Jiří „Deniska“ Procházka se na konci prosince zúčastní prvního turnaje nově vzniklé organizace v Japonsku s názvem Rizin Fc. Procházka to oznámil na svém facebookovém profilu. Procházka patří k naprosté špičce českého MMA který momentálně drží skóre 14-2 a připsal si několik výher proti zahraničním soupeřům.

Rizin Fc je nástupnickou organizací po již dávno zrušené Pride Fc, která patřila k tomu nejlepšímu co mohlo světové MMA nabídnout. Utkávali se zde nejlepší zápasníci světa jako byl Fedor Emelianenko, Wanderlei Silva nebo Dan Henderson a mnoho dalších.

Procházku však čeká opravdová výzva, proti němu se postaví žijící legenda tohoto sportu Satoshi Ishii. Satoshi je zlatý olympionik z roku 2008 v Judu. V minulém roce se dvakrát utkal s fenomenálním Mircem Cro Copem. Dále se utkal s již zmíněním Fedorem Emelianenkem nebo například s Jeffem Monsonem. Je pravidelným účastníkem treninkových kempů po celém světe v té nejvyšší kvalitě.

Dále se v turnajové pyramidě utká bývalí šampion Bellatoru „King“ Mo Lawal, litevský šampion Teodoras Aukstuolis, šampion Jungle Fightu Bruno Cappelozza. Pokud se Procházkovi podaří zvítězit utká s vítězem z dvojce Goran Relijc nebo Vadim Nemkov který byl do turnaje doporučen Fedorem Emelianenkem.

Je jasné, že Procházku čeká největší výzva jeho života, pokud se mu však podaří vyhrát byť jen jediný zápas, ukáže se celému MMA světu v tom nejlepším světle. Vítěz tohoto turnaje si odnese pohádkovou odměnu v přepočtu ve výši osmi milionu korun.

 

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *