Spekulace ohledně odvety mezi McGregorem a Diazem

mcgregor

Jak jsem minulý týden psali, UFC 200 zažije velké představení, jehož zlatým hřebem bude odvetný zápas mezi McGregorem a Diazem. Ohledně tohoto zápasu se vyrojila celá řada teorií a dohadů, proč UFC odvetu vůbec McGregorovi umožnilo. Tou největší jsou zvěsti spojené s návratem George St.Pierra.

Někteří totiž tvrdí, že v plánu je zápas mezi McGregorem a St.Pierrem poté, co by porazil Nata Diaze, aby dokázal, že je schopen bojovat ve 170 librách. Jak všichni víme první pokus o zdolání této mety se příliš nepovedl, poté, co Diaz uzemnil McGregora v druhém kole. Druhý zápas je v očích mnoha tedy druhým pokusem jak naplnit tento plán. Nechceme příliš spekulovat, ale myšlenka, že to má takto UFC vymyšlené se poměrně dost nabízí. K tomuto všemu se vyjádřil i sám Diaz a jeho odpověď zněla takto:
„Oh yeah, tuhle šou jsem jim posral. Udělal jsem jim do toho díru. Co si ty frajeři myslej? Že jsem nějaká hračka, se kterou si budou hrát? Jsem v týhle hře moc dlouho, aby na mě tohle zkoušeli. Už před zápasem jsem věděl, o co jim jde. Měli tam GSP s sebou, a chtěli oznámit ten hovadský zápas s McGregorem o kterým fakt nechci nic poslouchat. GSP se vrátí z důchodu, aby zápasil s tím srabem McGregorem? Co to kurva je? To je jen nějaká freakshow. Tak co jsem udělal. Nasral jsem Conora McGregora, nasral jsem GSP a především jsem nasral UFC… musím se fakt smát zmrdi!

Chci být první, kdo to řekne. (GSP) Jsi pěknej srab. Moc dobře víš, že toho prťavýho Ira sejmeš. Půjdeš do toho a vezmeš ten zápas jen pro prachy, prý návrat, co to kurva je? Najdi si soupeře ve svý váhovce!

McGregor je taky mimo, snažit se zápasit s bojovníkama mimo jeho třídu. GSP máš tolik zápasů v UFC, vrať se zpět, ale zápas s někým, kdo je na tvé úrovni. Pokud by mě McGregor porazil, tak by udělali ten zápas s GSP a hned by z toho udělali největší zápas historie MMA. Ale to fakt není. Je to k smíchu. Je to freakshow.“

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *