Štrbák v Polsku neuspěl !

XCage-6

 

6. Září se v Polském městě Torun konal galavečer XCage 6 – PLMMA 38. V hlavním zápase večera se představil šampion lehké váhy GCF Miro Štrbák. Jeho soupeřem byl favorizovaný polák Adrian Zielenski. Zápas měl být původně vypsán na pět pětiminutových kol a měl to být zápas o titul. Později se však od titulového zápasu odstoupilo. Zápas netrval ani tři minuty a Štrbák byl bohužel knockoutován. Zielenski je však výborný striker takže se není čemu divit že zápas dopadl tímto způsobem. Ne vždy se daří a Mirovi přejeme hodně úspěchů do budoucna.

 

Svoje želísko v ohni měla také Česká republika. Proti neporaženému polákovi Lukaszovi Bienkowskimu se postavil Rudolf Kříž. Ruda se spolu se Štrbákem připravovali na společném treninkovém kempu společně s dalšími kvalitními zápasníky. Lukasz si však hned v prvním kole zápasu snažil pomoct soccer kickem (kopání do soupeře na zemi). Byl proto diskvalifikovaný a Kríž si však připsal další vítězství.

 

štrbák

Pro Česko-Slovenské barvy tedy turnaj nedopadl moc dobře. Štrbák prohrál a bohužel přetrhl svojí šňůru vyhraných zápasů. Kříž sice vyhrál avšak na diskvalifikaci soupeře, ale i to se počítá.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *