UFC 193 Rousey vs Holm

030

Australská Etihad Stadium bude 15. listopadu hostit jeden z nejočekávanějších turnajů tohoto roku. V hlavním zápase večera se představí nejznámější sportovkyně této planety a fenomén UFC Ronda Rousey. Rondu není třeba dlouze představovat. Už jen fakt, že získala stříbrnou medajli na olympiádě v roce 2008 v Judu mluví o jejich kvalitách. Dále neporažené skóre 12-0 a intenzita jakou své soupeřky doslova drtí je ohromující. Ronda patří k jedné z nejsilnějších zápasnic na světě. Jedná se o největší osobnost dnešního MMA. Její soupeřkou bude velice nebezpečná a podceňovaná Holy Holm. Holy začala v 16 letech s kick boxem ve kterém získala mnoho mistrovských titulů. Drží neporaženou bilanci 9-0 a mnoho svých zápasů vyhrála na KO. Mezi oběma zápasnicemi, jak je tomu již zvykem, proběhla před zápasová výměna názorů. Mnozí tvrdí, že právě Holy Holm muže Rondu prověřit, jestli je opravdová světová šampionka.

031

Dalším lákadlem bude souboj dalších zápasníků zastupující něžné pohlaví. Polská zápasnice Joanna Jedrzejczyk je považována za největší objev UFC tohoto roku. Jedná se o prvního právoplatného evropského šampiona v UFC. Joanna také drží neporaženou bilanci 10 výher a žádné porážky. Její soupeřkou bude Valerie Letourneau. Bude zajímavé sledovat jak se prosadí turnaj, jehož hlavní zápasy obsadí výhradně ženy.

032

Dojde však také na prověření nosnosti oktagonu. Na své si totiž příjdou těžkotonážníci. Konkrétně Mark Hunt a Antonio Silva. Pokud někdo z čtenářů viděl první zápas těchto dvou borců, zřejmě ví co nás čeká. Jejich vzájemný zápas patří mezi nejlepší zápasy v poslední době. Mark Hunt je veterán se zkušenostmi z PRIDE nebo z turnajů K1. Antonio Silva patří k největším mužům v UFC a porazil například legendárního Fedora Emelianenka. Je zajímavostí, že oba zápasníci shazují do těžké váhy :)

Na turnaji se také představí třeba Uriah Hall který se zajistě o zábavu postará. Dále například pro fanoušky známí polák žijící v Německu Peter Sobotta.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *