UFC Fight Night 81- Dillashaw vs Cruz.

049

Již na konci tohoto týdne se můžeme těšit na parádní podívanou v podobě dalšího UFC Fight Night, tentokrát s pořadovým číslem 81! UFC bude tentokrát hostit TD Garden v Bostonu v Massechusetts. Hlavní zápase proběhne mezi šampionem bantamové váhy Tj Dilashawem a bývalou hvězdou UFC Dominickem Cruzem.

Tj Dilashaw patří k jednomu z nejoblíbenějších zápasníků v UFC. Předvádí pěkné a dynamické zápasy a jeho výkony zvedá diváky ze sedadel. Legendární je zejména jeho zápas s Renanem Baraem, kde získal svůj titul v UFC. TJ nedávno opustil svůj již bývalý team, The Alpha male a nyní zápasí pod vlastní stájí Elevation Fight Team.

Cruz patří možná k největším smolařům v UFC. Opakovaně si zranil koleno a to ho na několik let vyhodilo ze hry. Ovšem v srpnu se vrátil a to ve velkém stylu. Svého soupeře Takeya Mizugaky porazil na KO během prvního kola. “ The Dominator“ patří k nejlepším wrestlerům v bantamové váze a k borcům s nejlepší fyzičkou.

050

Bude zajímavé sledovat souboj dvou velikánů posledních let. Mnoho lidí Dilashawa podceňuje a výhru nad Baraem přikládá spíše k náhodě, nelze však odepřít jeho další skvělé zápasy. Cruz i Dilashaw jsou zvyklí své soupeře demolovat, je tedy možné, že se dočkáme poměrně rychlého konce.

O Další zápase se postará bývalý šampion Anthony Pettis a veterán UFC Eddie Alvarez. Pettis nedávno prohrál svůj titlu ve featherové váze, to však neznamená, že by jakkoliv ztratil na kvalitách. Pettis je známý svými akrobatickými kousky v kleci. Legendární je jeho kop s odrazem o klec proti Henderssonovi. Alvarez proti tomu patří k jistotám UFC, předvádí kvalitní zápasy které se líbí divákům. V boji proti Pettisovi lze očekávat velkou bitvu v postoji, oba se tu cítí jako doma.

051

Nosnost oktagonu UFC okusí také těžké váhy. Konkrétně Travis Brown proti Mattu Mitrionovi. Rodák z Havaje Brown patří k jednomu z největších objevů v UFC v posledních letech, nahoru ho vyhoupla hlavně výhra proti Alistaru Overeemovi, od té doby stihl porazit ještě Barnetta a Schauba, ovšem prohrál proti šampionovi Fabricio Werdumovi a Adrei Arlovskému. Matt Mitrione patří k jednomu z mála osob na planetě, co má všechny zápasy pouze UFC. Do této prestižní organizace se dostal po úspěšně absolvovaném turnaj TUF v roce 2009. Oba patří k vyznavačům tvrdých pěstí a kopů a je jisté, že se bude jednat o velkou podívanou.

Na turnaji se představí další zvučná jména např. Tim Boetsch, Ilir latifi, Ross Person nebo pro českého diváka známí Mairbek Taisumov. Matchmaker UFC se tentokrát opravdu předvedli a dali dohromady opravdu zajímavou kartu zápasů na který se diváci mohou právem těšit.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *